تعمیرات تخصصی انواع نوت بوک خانگی یا مالتی مدیا

برندهای نوت بوک خانگی یا مالتی مدیا

( خانه تعمیرات ایران ) 

ایسوس asus
مایکروسافت Microsoft
اپل APPLE
اچ پی HP

نوت بوک خانگی یا مالتی مدیا

مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه‌های خانگی و مالتی مدیا که بیشتر برای مشاهده عکس و فیلم و پخش موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرند صفحه نمایش دستگاه است. صفحه نمایش این محصولات از نظر دو ویژگی اندازه و کیفیت باید در حد قابل قبولی باشد. سایر ویژگی‌های تصویری مانند سطح روشنایی، عمق رنگ و زاویه نیز دارای اهمیت هستند. دستگاه‌های مالتی‌مدیا معمولا قدرت پخش مناسبی دارند ولی گروهی از این مدل‌ها برای تولید محتوای تصویری مانند برنامه‌های تدوین و میکس نیز امکانات مناسبی دارند.

برای دیدن ویدیوهای آموزشی تعمیرات صباکاربر با ما همراه باشید.

قطعات داخلی نوت بوک خانگی یا مالتی مدیا

cpu

 قطعه‌ای کوچک با وظیفه‌ای بزرگ؛ پردازش هر دستوری که به آن ارسال می‌شود. در این مقاله با ما باشید تا به صورت خلاصه با CPU و نحوه کار آن آشنا شوید.

هارد
در اصطلاح عامیانه به دیسک سخت ، Hard می گویند. Hard یک حافظه دائمی است که تمام اطلاعاتی که در کامپیوتر دیده می‌شود روی آن ذخیره شده‌است.
مادر برد
بورد اصلی یکی از قطعات اصلی کامپیوتر به حساب می آید و اگر به CPU لقب مغز کامپیوتر را بدهیم مطمئنآ بورد اصلی در حکم ستون فقرات خواهد بود.
کارت گرافیک
کارت گرافیک اطلاعات دیجیتال تولید شده توسط کامپیوتر را اخذ و آنها را بگونه ای تبدیل می نمایند که برای انسان قابل مشاهده باشند.

h-quality

مشاوره و راهنمایی به صورت تلفنی


021-89310

 9092301625