تعمیرات تخصصی انواع پاور

برندهای پاور

( خانه تعمیرات ایران ) 

ردمکس redmax
اینرمکس Enermax
گریین green
اچ پی power

پاور

این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت. روش کار این قطعه تبدیل ولتاژAC  به ولتاژهای متفاوت DC می باشد.یعنی به روش سوئیچینگ عمل رگولاسیون انجام می پذیرد.این قطعه در رایانه وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر را به عهده دارد. بنابراین یکی از مهمترین اجزا یک رایانه منبع تغذیه ی آن می باشد، به این صورت که اگر توان مصرفی مورد نظر قطعات رایانه تامین نشود  ، آن قطعات ارزش چندانی نخواهد داشت. روش کار این قطعه تبدیل ولتاژAC  به ولتاژهای متفاوت DC می باشد.یعنی به روش سوئیچینگ عمل رگولاسیون انجام می پذیرد.

برای دیدن ویدیوهای آموزشی تعمیرات صباکاربر با ما همراه باشید.

قطعات داخلی پاور

فیلتر خروجی

اجزای تشکیل دهنده ی این قسمت خازن های الکترولیت و سلف های چند لایه می باشد که در زمان روشن بودن دستگاه انرژی خود را ذخیره میکند.

هیت سینک

جهت هدایت گرمای تولید شده از آلیاژهای مختلف آلومینیومی و مسی – که هادی گرما می باشند- استفاده می شود.این قطعات دارای شیارهایی بر روی خود هستند

بردpcb

بردی که کلیه قطعات منبع تغذیه بر روی آن قرار می گیرد، برد PCBاست.در پاورهای حرفه ای از بردهای دولایه و سه لایه استفاده می شود.

فن

فن ها وظیفه ی تهویه هوای گرم داخل دستگاه را به عهده دارند. هرچه فن پاور بهتر گرما را به بیرون از منبع تغذیه منتقل کند،     و عمرپاورها طولانی تر می شود

h-quality

مشاوره و راهنمایی به صورت تلفنی


021-89310

 9092301625